Dziennik | Plan lekcji | Kontakt

Dyżury

DYŻURY  NAUCZYCIELI  DLA  RODZICÓW  W  ROKU SZKOLNYM  2021/2022 

Lp. Nazwisko Imię dzień

tygodnia

godziny
1 Ackermann Klaudia Poniedziałek – piątek w godz.pracy pedagoga  W szczególności poniedziałek 15.00- 18.30
2 Andrzejewski Patryk piątek  12:30-13:10
3 Bartoszewski Wiktor wtorek 11.35-12.20
4 Biernacki Jacek środa 14,00-15,00
5 Błaszak Artur wtorek 8.50 – 9.35
6 Błaszak Tomasz poniedziałek 10:30 – 11:30
7 Borczyk Jarosław Środa 8.50 – 9.35
9 Czyż Stanisław środa 12.30-13.10
10 Daleki Jacek piątek 13.20-14.05
11 Doberstajn Jarosław poniedziałek  9.45-10.30
12 Domańska Izabella wtorek 8:00-8:45
13 Dostatnia Anna czwartek 10:45-11:30
14 Firin-Bartkowiak Anan czwartek 11:35- 12:20
15 Gębska Jadwiga środa  10.45- 11.30
16 Głowacka Katarzyna poniedziałek 10.30-10.45
17 Górecka – Garczyńska Marta poniedziałek  11.35 – 12.20
18 Górna Elżbieta wtorek 15.00 – 15.45
19 Gramza Krystian środa 8.00 – 8.45
20 Iwicka Joanna środa 12.25-13.10
21 Jakrzewska Katarzyna poniedziałek  11.35-12.20
22 Janicka Dorota środa 12.25-13.10
23 Jerzyńska Beata poniedziałek 9.45 – 10.30
24 Jezierski Dariusz wtorek 15.45-16.00
25 Kaliszuk Aldona czwartek 12.25-13.10
26 Kamińska Marzenna wtorek 10.45-11.30
27 Kaźmierczak Andrzej czwartek 8.50-9.35
28 Kaźmierski Stanisław czwartek  13.20 – 14.05 
29 Kędziora Patrycja piątek 16.00 – 17.00
30 Kiwilsza Anna wtorek 11.35 – 12.20
31 Kościńska Dominika poniedziałek  8:00 – 8:45
32 Kowalska Małgorzata czwartek 8:50-9:35
33 Kowalska Patrycja czwartek 10:45-11:30
34 Kryś-Kurasz Małgorzata środa 

czwartek 

9.00 -12.00

14.30 – 17.00

35 Lenarczyk Violetta środa  10.45-11.30
36 Linke-Wiśniewska Anna środa 11:35-12:20 
37 Lipski Tomasz środa 10.45-11.30
38 Łada Roman środa 11.35-12.20
39 Łoniewski Andrzej czwartek 9.45-10.30
40 Marciniak Beata środa 10.45- 11.30
41 Marków Patrycja czwartek 12.25-13.10
42 Martyński Michał wtorek 9:45-10:30
43 Michalak – Piotrowska Paulina wtorek  16.00-18.00
44 Milewska Joanna czwartek 11:35-12:20
45 Murawska Anna czwartek 14:10- 14.55
47 Nowak Maria wtorek 14:10-14:55
48 Nowakowska Agnieszka czwartek 13.20 – 14.20 
49 Olejniczak Marzena wtorek 9;45- 10;30
50 Oleksy Daria czwartek  11:35-12:20 
5 Pawlak Adrianna wtorek 12:25-13:10
52 Polińska Agnieszka poniedziałek 8.50-9.35
53 Przybylak Agata czwartek  15.55-16.40
54 Radiczew Kirił środa 13.20-14.05
55 Rutkiewicz – Nadstawska Katarzyna poniedziałek 12.25-13.10
56 Sargialis – Wojewódzka Małgorzata wtorek – piątek w godzinach pracy psychologa szkolnego
57 Skoczeń Joanna poniedziałek 18.20 – 19.00
58 Smulska Zofia środa 9:45 – 10:30
59 Sobczak Dorota piątek 9:50 – 10: 25
60 Stefański Jarosław poniedziałek 13:20 – 14:05
61 Sternik Zenon środa 15:55 – 16:40
62 Suchowiak Marzena czwartek  12.25 -13.10
63 Szarzyński Michał piątek  12.25-13.10
64 Szukała Waldemar wtorek 10.30-11.15
65 Szuman Joanna piątek  10.30 – 11.15
66 Szymbarewicz Honorata środa 10.45-11.30
67 Śródecki Krzysztof środa 14:10 – 14:55
68 Thiem Agnieszka czwartek 9.45-10.30
69 Torzewska – Kulas Lidia środa 16.00-16.45
70 Wasielewska Natalia poniedziałek  11:30-12:15
71 Wojtecka Iwona wtorek 12.25 -13.10
72 Wojtecki Dawid czwartek 13:20-14:05
73 Wyzgała Robert —– —–
74 Zawodny Roman czwartek 12:25 – 13:10
75 Ziobrowski Piotr poniedziałek 15:00-15.45

 

 

Rozmiar czcionki
Kontrast