Dziennik | Plan lekcji | Kontakt            

Wychowawcy klas

Lista wychowawców klas 2022/2023

Lp. klasa profil/zawód wychowawca
1 I O/1 psychologiczno-pedagogiczna Anna Firin-Bartkowiak
2 I O/2 sportowo-obronna Iwona Michalska
3 I O/3 policyjna Violetta Lenarczyk
4 I O/4 OPW odział przygotowania wojskowego Stanisław Czyż
5 I O/5 sportowo-obronna Jacek Biernacki
6 II O/1 psychologiczno-pedagogiczna Jadwiga Gębska
7 II O/2 sportowo-obronna Daria Oleksy
8 II O/3 policyjna Izabella Domańska
9 III O/1 psychologiczno-pedagogiczna Klaudia Ackermann
10 III O/2 sportowo-obronna Dominika Kościńska
11 III O/3 policyjna Artur Błaszak
12 IV PO/1 sportowo – obronna Katarzyna Jakrzewska
13 IV PO/2 policyjna Dorota Janicka
14 IV PO/3 policyjna Natalia Wasielewska
15 IV PO/4 sportowo – obronna Agata Przybylak
16 I T/1 technik mechatronik Joanna Rycerz
17 I T/2 technik optyk Beata Jerzyńska
18 I T/3 technik mechanik (strażak) Dorota Sobczak
19 I T/4 technik robotyk Joanna Milewska
20 I T/5 technik urządzeń dźwigowych Monika Ograbek
21 II T/1 technik mechatronik Anna Dostatnia
22 II T/2 technik optyk Beata Wróblewska
23 II T/3 technik mechanik (strażak) Agnieszka Polińska
24 II T/4 technik mechatronik/technik robotyk Adrianna Pawlak
25 III T/1 technik mechatronik Joanna Iwicka
26 III T/2 technik optyk Maria Nowak
27 III T/3 technik mechanik (strażak) Marzena Suchowiak
28 IV PT/1 technik mechatronik Marta Górecka-Garczyńska
29 IV PT/2 technik optyk Patrycja Kędziora
30 IV PT/3 technik mechanik (strażak) Honorata Szymbarewicz
31 IV PT/4 technik mechatronik technik urządzeń dźwigowych Marzena Olejniczak
32 IV GT/1 technik mechatronik Agnieszka Thiem
33 IV GT/2 technik optyk Beata Marciniak
34 IV GT/3 technik mechanik (strażak) Wiktor Bartoszewski
35 IV GT/4 technik mechatronik technik urządzeń dźwigowych Iwona Wojtecka
36 I Z/1 mechatronik Jarosław Borczyk
37 I Z/2 elektryk Michał Martyński
38 I Z/3 mechatronik/mechanik precyzyjny Krzysztof Śródecki
39 I Z/4 mechatronik/mechanik precyzyjny Jarosław Stefański
40 II Z mechatronik/elektryk Michał Szarzyński
41 III Z mechatronik/elektryk Roman Łada
42 I BSM technik mechatronik Tomasz Błaszak
43 I BSE technik elektryk Jerzy Ciesielski
44 II BS technik mechatronik technik elektryk Jerzy Ciesielski

 

Rozmiar czcionki
Kontrast