Wszystkich wolontariuszy zainteresowanych udziałem w XXX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2022 pragnę poinformować, że od dnia 24.11.2021 r. rusza rejestracja szkół uczestniczących w WOŚP w Sztabie przy Politechnice Poznańskiej organizowanym przez Samorząd Studentów.

Od kilku lat nasza szkoła współpracuje ze sztabem Politechniki Poznańskiej. XXX Finał odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. W związku z obecną sytuacją pandemiczną rejestracja przebiega w formie online, tak jak w zeszłym roku. Wolontariusze rejestrują się sami lub jeżeli są niepełnoletni, robią to ich rodzice bądź opiekunowie prawni poprzez serwis https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ , gdzie wyszukują Sztab Politechniki poprzez nazwę lub numer #4908. Następnie proszę przesłać skan wypełnionej ankiety na adres dorota.janicka@zsken.pl 

Na jej podstawie stworzę listę wolontariuszy z naszej szkoły. Ankietę należy przesłać do mnie najpóźniej do poniedziałku 6.12.2021. Wysyłam też regulamin wolontariusza.

Dorota Janicka.

Regulamin wolontariusza-30final