Z ogromną radością informujemy o sukcesie uczennicy ZSM im. KEN – Amelii GRUSZCZYŃSKIEJ z klasy 3GO3, która wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Portret 2021 i zdobyła wyróżnienie.

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest firma Cool Pics z siedzibą w Brukach Unisławskich. Patroni medialni i sponsorzy to firmy: Profoto, Canon, Hasselblad, dCamera.pl, Foto-konkursy.info, Konkursykreatywne.pl, Maxmodels.pl, Aktualnekonkursy.pl, Fotografika.

Konkurs tematycznie dotyczył portretu w szerokim rozumieniu tego słowa, a technika nadsyłanych prac była dowolna

konkursie wzięło łącznie udział 12 738 osób. Jury do tej pory wyróżniło 11 osób, które będą miały niepowtarzalną szansę zdobyć wiedzę i zbudować portfolio przy wsparciu najlepszych specjalistów w branży. Wyniki zostały opublikowane na fanpage-u konkursu: www.fb.com/ToDobryKurs

Organizator oceniając nadesłane prace naszej uczennicy napisał:Podesłała Pani ciekawy zestaw prac przy którym zatrzymaliśmy się na nieco dłuższą chwilę. Podoba nam się dynamiczna i ciasna kompozycja – również światło i kolor budują klimat zdjęcia. Pięknie skomponowała Pani portret – mocne zdjęcie! Technicznie ładnie wykorzystała Pani światło dzienne w portrecie. Zdjęcie zdradza duże wyczucie estetyczne co jest rokującym potencjałem na dalszy rozwój. Jesteśmy nieco zaskoczeni, że nie chwali się Pani tymi zdjęciami. Widać, że jest Pani na początku swojej drogi fotograficznej, ale ma Pani spory potencjał! Ma Pani talent i warto o niego zadbać bez względu na to, czy myśli Pani o fotografii jak o hobby, czy pracy komercyjnej, czy marzy się Pani współpraca z galeriami — to wszystko kwestia czasu i włożenia odpowiedniej pracy. Ma Pani potencjał — warto o to zadbać, dla siebie, dla własnego samopoczucia i rozwoju.
Jury postanowiło Panią wyróżnić oraz doceniając talent i dotychczasową pracę – sporo jej Pani włożyła. Sądzimy, że Pani umiejętności i świadomość pozwolą Pani z naszej szkoły wziąć sporo dla siebie, Rozwinąć się oraz przeżyć ciekawą przygodę w naszym towarzystwie.
Aby Panią zmotywować i zachęcić do działania, przyznajemy Pani 750 złotych zniżki
na udział w 1 semestrze szkoły fotografii online organizowanym przez szkołę artystyczną Fotografika:

Gratulujemy naszej uczennicy wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie i równocześnie dziękujemy opiekunowi Pani Profesor Violetcie Lenarczyk

LINK DO KONKURSU

LINK DO STRONY KONKURSU-NAGRODY