gry planszowe na lekcjiGry planszowe, po które chętnie sięgano w epoce „przedkomputerowej”, obecnie są mniej popularne. Ponieważ jednak bardzo wciągają graczy i można za ich pomocą rozwijać i kształtować różne kompetencje to w ZSM na przedsiębiorczości gramy. Znaczącym walorem tego projektu było to, że uczniowie klasy 3O2 nie tylko grali, ale wcześniej zapoznali się z trudnymi regułami i zasadami gry, następnie zaprojektowali różne strategie gry , a następnie przystąpili do turnieju, który trwał kilka tygodni. Koordynatorem projektu była Pani prof. Beata Marciniak

Istotnym efektem tego projektu było doskonalenie sprawności intelektualnej związanej z przedsiębiorczością i kompetencjami oraz szeroko rozumianym prowadzeniem i funkcjonowaniem działalności gospodarczej, które w przyszłości może stać pomysłem na życie zawodowe.

gra w planszówki (1) gra w planszówki (2) gra w planszówki (3)