owobioZ ogromną przyjemnością informujemy, że 9 uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej kształcących się w klasach sportowo-obronnych i przygotowania wojskowego  (402, 3O2, 204 oraz 205 i 202) uzyskało awans do etapu centralnego ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności organizowanej przez Uniwersytet Warszawski pod patronatami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwa Edukacji i Nauki.

W wyniku zaciętej rywalizacji podczas drugiego etapu olimpiady 15 grudnia 2023 roku  na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza  w Poznaniu następujący uczniowie będą reprezentowali województwo wielkopolskie podczas Finału konkursu:

  • Marcin Jóźwiak(klasa 402)
  • Gierek Filip (klasa 402)
  • Dawid Najda(klasa 302)
  • Jóźwiak Zofia (klasa 302)
  • Łucewicz Katarzyna (klasa 302)
  • Bittel Idalia (klasa 202)
  • Gregor Krzysztof (klasa 205)
  • Grzelewska Agata ( klasa 204)
  • Kasperska Julia (klasa 204)

Opiekunami uczestników olimpiady są prof. V. Lenarczyk, prof. A. Polińska oraz płk. Jacek Daleki.

Kadetom oraz opiekunom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za etap centralny    w Warszawie w dniach 15 i 16 marca 2024!

https://owobio.uw.edu.pl/komitet-wielkopolski/