zakonczenie roku 22 23 (9)

Zamiast na placu, gdyż pogoda pokrzyżowała nam plany, wszystkie klasy odebrały świadectwa w salach lekcyjnych.  Wyjątkiem było wręczenie nagród i wyróżnień w świetlicy szkolnej. Najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe za swoje osiągnięcia w nauce oraz udział w konkursach. Pani Dyrektor Małgorzata Nawojczyk-Bolewska, wraz z zaproszonymi gośćmi, podporucznikiem Błażejem Galasem z WCR Poznań oraz z przewodniczącym Prezydium Rady Rodziców Panem Piotrem Zimnym, wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem, a także listy gratulacyjne dla rodziców najlepszych wychowanków.

Byli to:

Mateusz Monikowski 4PT2

Michalina Filipowicz 3O1

Rafał Konieczny 3O3

Natalia Rożek 1O1

Wiktoria Korytowska 3T2

Nadia Bałachowska 1O3

Dominika Hadyńska 1O3

Kacper Gramza 3O2

Filip Rybacki 1T4

Ponadto przewodniczący Rady Rodziców uhonorował nagrodami następujących uczniów, biorących udział w konkursie o Powstaniu Wielkopolskim:

I miejsce Amelia Stachowiak 1O2

II miejsce Jolanta Torłop 1O3

III miejsce Julia Thiel i Kinga Kowalska 1O4

IV miejsce Idalia Bittel 1O5

Na ręce Pana Piotra Zimnego, Pani Dyrektor złożyła podziękowania Radzie Rodziców za niezawodną obecność, wsparcie i zaangażowanie, które odegrały kluczową rolę w wysiłkach na rzecz rozwoju uczniów i doskonalenia naszej szkoły, a także za cenne uwagi, konstruktywne sugestie, jak i wsparcie oraz pomoc finansową.

Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała uczniom za ich zaangażowanie i wkład w życie szkoły, życzyła im udanych wakacji i powodzenia w kolejnym roku szkolnym. Zachęciła również uczniów do kontynuowania swojego rozwoju i podkreśliła, że każdy ma potencjał do osiągnięcia sukcesu.