Międzynarodowy Dzień Dziecka to czas szczególny. Pamiętamy w nim o najmłodszych, którzy zasługują na dobro i uwagę. W związku z obchodami tego święta, jako społeczność szkoły, postanowiliśmy w tym roku, że troska o najmłodszych przybierze wymiar szczególny, ponieważ zorganizowana w maju zbiórka słodyczy przeznaczona została dla wyjątkowych dzieci. Są nimi podopieczni Domu Sióstr Serafitek. Z różnych powodów znaleźli się oni w tym właśnie miejscu i to tu, dzięki Siostrom, otrzymali namiastkę domu. Poprzez naszą zbiórkę chcieliśmy pokazać, że pamiętamy o najmłodszych, dla których los okazał się mniej życzliwy niż dla nas. Po raz kolejny udowodniliście, że dobro drugiego człowieka, znajdującego się w trudnej sytuacji, jest dla Was najważniejsze.

Dziękujemy Wam bardzo za dobro serca, troskę o najmłodszych i ten kolejny przejaw życzliwości wobec drugiego człowieka. Dziękujemy także Księdzu Krystianowi za zorganizowane zbiórki oraz systematyczną współpracę z Domem Sióstr Serafitek.