Talent plus ciężka praca są zawsze gwarantem sukcesu, pozwalają na samodoskonalenie i są źródłem zadowolenia. Tym bardziej cieszy nas fakt, że powołana do istnienia sekcja fotograficzna działająca przy naszym Samorządzie Uczniowskim pozwala naszym podopiecznym na rozwijanie talentów i osiąganie osobistych sukcesów. O wielu z nich pisaliśmy już wcześniej. Cieszy nas, że dziś możemy poinformować o sukcesie Mateusza Zaborskiego, ucznia kl. 3GT4 w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Przebudzenie wiosny”. Prace Mateusza zdobyły uznanie jury konkursowego i pozwoliły mu na zdobycie trzeciego miejsca w ramach konkursowych zmagań.

W drodze do sukcesu Mateusz pokonać musiał wielu młodych fotografów, którzy nadesłali swe prace na konkurs.

Pragniemy w tym miejscu pogratulować Mateuszowi sukcesu i życzyć dalszych w ramach kolejnych konkursowych zmagań. Dziękujemy także opiekunowi Mateusza – Księdzu Krystianowi za opiekę i inspirację do udziału w konkursach.