Wszystkich wolontariuszy zainteresowanych udziałem w XXIX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2021 pragnę poinformować, że od dnia 16.11.2020 r. rusza rejestracja Szkół uczestniczących w WOŚP w Sztabie przy Politechnice Poznańskiej organizowanym przez Samorząd Studentów. Od kilku lat nasza szkoła współpracuje ze sztabem Politechniki Poznańskiej. XXIX Finał odbędzie się 10 stycznia 2021 roku.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną forma rejestracji przebiega w nieco inny sposób niż w zeszłych latach.

Wolontariusze rejestrują się sami lub jeżeli są niepełnoletni, robią to ich rodzice bądź opiekunowie prawni poprzez serwis https://iwolontariusz.wosp.org.pl/, gdzie wyszukują  Sztab Politechniki poprzez nazwę lub numer #4908.

Następnie proszę przesłać skan wypełnionej ankiety ( której wzór stanowi załącznik ) na adres dorota.janicka@zsken.pl . Na jej podstawie stworzę listę wolontariuszy z naszej szkoły. Ankietę należy przesłać najpóźniej do soboty 21.11.2020.

Bardzo proszę również o zapoznanie się  regulaminem wolontariusza, który znajduje się w załączniku.

ankieta-wolontariusza-29-finalu

regulamin-wolontariusza-29-finalu