Rozwój pasji, zainteresowań i talentów wiąże się często z wytrwałą i ciężką pracą, której efektem są odnoszone sukcesy. To one sprawiają, że człowiek wyznacza sobie nowe, coraz bardziej ambitne cele. Na drodze do ich realizacji  jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody, choć często nie jest to łatwe.

Tym bardziej miło nam poinformować o kolejnych już sportowych sukcesach Mateusza Chwirota, ucznia klasy 2PO2. Podczas  Mistrzostw Polski w Karate WKF, które odbyły się 7 listopada  w hali Cityzen,  Mateusz zdobył II miejsce w konkurencji kata drużynowym juniorów i III miejsce w konkurencji kumite drużynowym juniorów. Reprezentował klub Dynamic Akademia Karate.

Medale zdobyte na Mistrzostwach Polski w Karate to kolejne już osiągnięcia Mateusza w tej  dyscyplinie sportu. Tym bardziej  gratulujemy mu zwycięstw oraz życzymy dalszych sukcesów i rozwoju kariery sportowej.