W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce wirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie wszystkich mieszkańców i mieszkanek Poznania oraz pracowników szkoły, na podstawie § 8 ust. 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożeni epidemicznego (Dz.U. poz. 433), od 16 marca 2020 r. do odwołania, wstrzymana jest możliwość osobistego załatwiania większości spraw w siedzibie Zespołu Szkół Mechanicznych im. KEN w Poznaniu.
Najważniejsze adresy i telefon, które są obsługiwane w godzinach pracy sekretariatu dyrektora, sekretariatu uczniowskiego, księgowości, kadr: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00
Sekretariat: zsm@poznan.interklasa.pl
Kadry: haniao@poczta.onet.pl
Płace: beata.kowalska@zsken.pl
Księgowość: marekzsmken@gmail.com
Sekretariat uczniowski: ludmila.zerko@zsken.pl
Tel. 61 832 1949