Doradcy zawodowi naszej szkoły zapraszają uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych im. KEN do udziału  w 3. edycji NOCY ZAWODOWCÓW 2020, która odbywać się będzie całkowicie online pod hasłem „Wielkopolska w sieci zawodów. Jest to wydarzenie, które od trzech lat organizowane jest w całym województwie wielkopolskim.

Już w najbliższy piątek, 2 października, od godz. 17.00 zapraszamy Was na stronę  www.noczawodowcow.pl, skąd będziecie mogli  połączyć się ze światem zawodów aż w pięciu subregionach, na terenie których działają Centra Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego: Kalisza, Poznania, Konina, Piły i Leszna.

Przygotowano dla Was szereg atrakcji, niespodzianek, będą  ciekawi goście, nie tylko ze świata nauki i biznesu, ale również ze świata Internetu oraz programów telewizyjnych.

Nie może Państwa zabraknąć. Rozwiniecie swoje kompetencje zawodowe! Zapraszamy!

2 października 2020 r., g. 17.00
www.noczawodowcow.pl