W dniu 20 stycznia w IX Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu odbyło się spotkanie, podczas którego ogłoszono wyniki V Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego. Tematem tegorocznych zmagań konkursowych była przyroda i jej obraz ujęty w obiektywie. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Z całego województwa udział wzięło w nim aż 380 osób. Tym bardziej miło nam poinformować, że uznanie jury konkursowego zdobyły prace ucznia naszej szkoły Witolda Rozumka, który otrzymał nagrodę specjalną jury przyznaną po raz pierwszy w historii konkursu.

Gratulujemy Witkowi przyznanej nagrody i rozwoju pasji, która innym ukazuje piękno otaczającego nas świata. Zachęcamy też  innych uczniów do prezentacji swoich zainteresowań w różnych zmaganiach konkursowych.

Prace Witka przygotowane pod kierunkiem ks. Krystiana oglądać będzie można na wystawie  w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu po zakończeniu ferii.