Dnia 24 października 2019 r. Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Leszczyńska wręczyła wielkopolskim nauczycielom nagrody Ministra Edukacji Narodowej i nagrody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Uroczystość odbyła się w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich w Poznaniu.

W uznaniu szczególnych zasług w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymało 13 nauczycieli z wielkopolskich szkół i placówek oświatowych. Natomiast w roku 2019 Wielkopolski Kurator Oświaty przyznał nauczycielom 109 nagród za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych nauczycieli uznanie zyskały dwie nauczycielki naszej szkoły – Panie Beata Marciniak i Violetta Lenarczyk.

Uroczystość uświetnił występ artystyczny kwintetu instrumentów dętych blaszanych Masterbrass.

Osobom nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, równie skutecznych i owocnych działań służących rozwojowi naszych uczniów i kształtowaniu ich kompetencji.