Pierwszy miesiąc nauki już za nami, bardzo ważny zwłaszcza dla uczniów klas pierwszych. Pora więc na małe podsumowanie działań, którym intensywnie poddawani byli właśnie pierwszoklasiści. Na początku września uczniowie klasy trzeciej psychologiczno-pedagogicznej pod opieką pedagoga i psychologa przeprowadzili warsztaty integracyjne, podczas których uczniowie klas pierwszych mieli szansę zapamiętać imiona swoich kolegów, poznać ich zainteresowania, popracować nad współpracą i relacjami w grupie. Pod koniec września uczennice z klasy 3O1 pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego zorganizowały Rajd Integracyjny Klas Pierwszych. Uczniowie musieli przejść pieszo do Parku Jana Pawła II na Łęgach Dębińskich, co już było dla nich nie lada wyzwaniem, a następnie wziąć udział w licznych zabawach i zadaniach, wśród których było ułożenie piosenki o swoje klasie, narysowanie portretów wszystkich uczniów oraz konkursy muzyczne.

Drodzy pierwszoklasiści – mamy nadzieję, że dobrze się czujecie w naszej szkole!