Konkursowe rozstrzygnięcie z niespodzianką! Nasze uczennice z klasy policyjnej 203: Liliana Frąckowiak, Aleksandra Matula i Kinga Gronek, zostały nagrodzone za spot nakręcony w ramach konkursu pod tytułem; „Jak nie dać się sprzedać”, którego celem było m.in. podniesienie świadomości i pogłębienie wiedzy na temat zjawiska handlu ludźmi wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych. Dziewczyny nagrały filmik dot. uprowadzenia osoby, który został wysoko oceniony i nagrodzony  przez organizatorów: Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Państwową Inspekcję Pracy i Wojewodę Wielkopolskiego. Nagrody rzeczowe przekazali funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu podczas wizyty w naszej szkole. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy zaangażowania i kreatywności – oby tak dalej!