baner

Narodowy Bank Polski  w Warszawie ogłosił konkurs grantowy na realizację przez szkoły  wydarzenia szkolnego pod hasłem: My Polacy – niepodlegli, przedsiębiorczy.

Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu i organizacji wydarzenia szkolnego poświęconego popularyzacji największych polskich osiągnięć ekonomicznych i gospodarczych po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Aby innowacyjne rozwiązania, które przyczyniły się do gospodarczego rozwoju Polski, przejawy przedsiębiorczości, wynalazki i kluczowe inwestycje, o których musimy pamiętać, stały się źródłem inspirującej wiedzy dla młodego pokolenia. Spośród zgłoszonych propozycji NBP wybrał 101 projektów. Maksymalne zaangażowanie NBP w projekt to 5000 zł na realizację wytypowanego w konkursie wydarzenia szkolnego.

ZWYCIĘSKI PROJEKT pt. NIEPODLEGŁOŚĆ- TO NASZA SPRAWA!- PRZYGOTOWAŁY P. PROF. BEATA MARCINIAK I P. PROF. VIOLETTA LENARCZYK.

Prace konkursowe sporządzone na formularzu wniosku o dofinansowanie w wersji elektronicznej należało przesyłać do 5 lipca 2018 r., oto linki do wyników i informacji:

http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/konkursy/2018/granty/main.html

http://www.nbp.pl/konkursy/2018/granty/zakwalifikowane.pdf