Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 4O2 Zuzanna Sarnowska i Marcin Jóźwiak zostali zakwalifikowani przez Komitet Główny do etapu centralnego IV edycji Olimpiady Wiedzy o Prawach Ucznia.

Tegoroczną edycję konkursu ogólnopolskiego wspierają : Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Naczelna Rada Adwokacka, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu upoważniony do reprezentowania w tej sprawie całego sądownictwa administracyjnego oraz Wydział Studiów Edukacyjnych UAM.

Spośród 100 uczestników etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 30 uczniów z całej Polski do etapu centralnego.  Zuzanna Sarnowska i Marcin Jóźwiak  znaleźli  się wśród najlepszych z najwyższymi wynikami. Już w tym momencie mają tytuł finalisty, ale z pewnością 13 marca będą walczyć o tytuł laureata!

Gratulujemy sukcesu naszym uczniom i trzymamy za nich kciuki w centralnych  zmaganiach konkursowych.

Opiekunem tegorocznych  maturzystów  jest Pani Profesor Violetta Lenarczyk.