WOLOŚWIERKI DLA NIEPODLEGŁEJ (10)Woloświerki kolejny raz spisały się na medal podczas zabezpieczenia 11 Lubońskiego Biegu Niepodległości. Działaliśmy tradycyjnie w biurze zawodów, depozycie, na trasie oraz w strefie Mety, wręczając uczestnikom medale, wodę, rogale marcińskie oraz wszystkim zawodniczkom piękne, czerwone goździki.

Za naszą pracę i zaangażowanie otrzymaliśmy podczas uroczystości zakończenia biegu i wręczaniu nagród zwycięzcom gromkie brawa.

Przy tej okazji, już po raz III odbyły się również nasze mistrzostwa ZSM im. KEN w Biegu na 10 km, które w kategorii kobiet wygrała nasza absolwentka Dominika Szymczak, a vice mistrzynią została Wiktoria Kamińska z klasy 2O3,

W kategorii mężczyzn tryumfował Mateusz Majak z klasy 5PT3, II miejsce zajął Szymon Zimicz z klasy 2O2, a III – Dawid Ziemecki z klasy 2O5.

Okolicznościowe puchary wręczyła zwycięzcom pani wicedyrektor Lidia Torzewska-Kulas oraz opiekun wolontariuszy Artur Błaszak. Wszystkim uczestnikom oraz wolontariuszom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas imprezy.

Jednocześnie zapraszamy już na kolejne mistrzostwa ZSM, tym razem w biegu przełajowym na 5 km w Lasku Majońskim w Luboniu, przy okazji 3 Wigilijnego Biegu Charytatywnego w dniu 9 grudnia 2023 r.