Zawody strzeleckie (8)10 listopada z okazji Dnia Niepodległości, siedem drużyn z klas mundurowych o profilu wojskowym i policyjnym z ZSM wzięło udział w Otwartych Zawodach Strzeleckich, zorganizowanych przez KSK PRETOR na strzelnicy w Poznaniu przy ul. Dmowskiego 155.

Młodzież rywalizowała w konkurencjach pistolet i karabinek sportowy, zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej.

Zwyciężyła drużyna „ŚWIERKI Z DĘBCA” z klasy 2O4 w składzie: Zofia Tołpa, Piotr Musiał, Dominik Springer i Piotr Dubert. Drugie miejsce zajęła ‘DRUŻYNA CIENIA” w składzie: Marcin Jóźwiak (klasa 4O2), Dawid Najda (klasa 3O2), Julia Kasperska i Agata Grzelewska (klasa 2O4).

Na trzecim miejscu zakwalifikowała się drużyna „MY4” którą reprezentowały uczennice klasy 2O4: Julia Thiel, Adrianna Grabianowska, Kinga Kowalska i Maria Neugebauer.

Wyniki indywidualne:

Karabin (boczny zapłon):

I miejsce Julia THIEL (kl. 2O4)

II miejsce Dominika HADYŃSKA (kl. 2O3),

III miejsce Kornelia KRZYŻANEK (kl. 4O3).

Pistolet (boczny zapłon):

I miejsce Dominik SPRINGER (kl. 2O4)

II miejsce Daniel ROND (kl. 2O3),

III miejsce Marcin JÓŹWIAK (4O2).

Gratulacje