Druga połowa roku szkolnego obfituje w rozwiązania różnych zmagań konkursowych. O wielu z nich pisaliśmy już ukazując sukcesy odnoszone przez naszych uczniów. Dziś tą właśnie drogą pragniemy zaprezentować wyniki Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „I live by the Sea”. Został on zorganizowany pod honorowym patronatem Organizacji Narodów Zjednoczonych. Swą tematyką prezentować miał on wpływ człowieka na środowisko morskie. W tegorocznej edycji konkursu nadesłano bardzo wiele prac z 16 krajów świata. Międzynarodowe jury obradujące w Rawennie wyłoniło zwycięzców i wyróżnionych w kilku kategoriach. Bardzo miło nam tą drogą poinformować o potrójnym sukcesie naszych uczniów w ramach konkursowych zmagań. Alicja Łuczak uczennica kl. 2O2 zwyciężyła w kategorii „Najlepsza historia i fotografia”, Marcin Jóźwiak uczeń tej samej klasy odniósł zwycięstwo w swoim przedziale wiekowym w kategorii „Najlepsze zdjęcie”, a Wiktoria Kaczorowska, nasza absolwentka, uczennica kl. 3GO3 zwyciężyła w tej samej kategorii w swoim przedziale wiekowym.

Alicji, Marcinowi i Wiktorii serdecznie gratulujemy. Cieszy nas Ich sukces w międzynarodowych zmaganiach.

Zadowoleniem napawa również  fakt, że działająca przy naszym Samorządzie Uczniowskim Sekcja Fotograficzna pozwala na wyłonienie tak wielkich talentów naszych uczniów.

Dziękujemy Wam za godne reprezentowanie naszej szkoły. Słowa gratulacji kierujemy również do opiekuna naszych uczniów Księdza Krystiana dziękując Mu za inspiracje i towarzyszenie Im w ramach konkursowych zmagań.