Sekcja Fotograficzna powołana do istnienia w ramach Samorządu Uczniowskiego skupia młodych fotografów, którzy pragną rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Chcemy, aby talent, który posiadają, był przez nich systematycznie rozwijany, dlatego nasi młodzi pasjonaci fotografii  biorą udział w kolejnych zmaganiach konkursowych, by innym ukazywać własny sposób postrzegania świat. Tym bardziej miło nam tą drogą poinformować o kolejnym sukcesie naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym „Zwierzęta w Rodzinie”. Uczennica klasy 2O2 Aleksandra Araszkiewicz zdobyła w nim wyróżnienie, a jej koleżanka z klasy Zuzanna Sarnowska zdobyła III miejsce. Prace naszych uczennic zostały docenione za oryginalność i ciekawy sposób prezentacji tematu. Zostały wyłonione spośród bardzo wielu fotografii nadesłanych na konkurs. Tym bardziej gratulujemy Aleksandrze i Zuzannie osiągniętego sukcesu, życząc dalszego rozwoju pasji, która jest swoistym sposobem wyrażania własnej wizji otaczającego świata.

Opiekunem uczennic w ramach konkursowych zmagań był Ksiądz Krystian, któremu także gratulujemy.

fotografia