Zapraszamy uczniów do zainspirowania się realizowanym w naszej szkole ogólnopolskim projektem NBP pt. „ Polski ZŁOTY ma sto lat!” i zaprojektowania breloków okolicznościowych z okazji obchodów 100- lecia „Polskiego Złotego” oraz wykonania prototypu zaprojektowanego breloka na drukarce 3D.

 

Zapraszamy uczniów również do zaprojektowania zakładek do książek w metalu, sklejce lub zaprojektowania zakładek do druku 3D, do których to zakładek dołączony zostanie ozdobny chwost. Zachęcamy do przygotowania prototypów tych projektów.

 Na brelokach i zakładkach musi być umieszczony następujący napis: Polski ZŁOTY ma 100 lat! oraz nazwa szkoły lub jej logo.

 Zapraszamy również do zaprojektowania żetonu do koszy na zakupy, również z napisem: Polski ZŁOTY ma 100 lat!

Konsultowanie koncepcji oraz pytania proszę kierować do koordynatora projektu Pani prof. Beaty Marciniak. Termin oddania projektów i prototypów- do dnia 20.01.2020. Uczniowie, których projekty zostaną wybrane do realizacji mogą liczyć na nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do udziału w konkursie!