Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl
Dowiedz się więcej:

 


Projekty unijne:
Pozycjonowanie stron www

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe

Lp.

Nazwisko ,imię

Imię

rodzaj

zajęć

dzień tygodnia

godzina

1

Adamskich

Karolina

     

2

Andrzejewski

Patryk

     

3

Baranowska

Ewa

     

4

Bartoszewski

Wiktor

przygotowanie uczniów klasy 2T4 do konkursu mechanicznego w Płocku

wtorek

8.00 - 8.45

5

Błaszak

Artur

dodatkowe z Edukacji Policyjnej

poniedziałek

15.45-16.30

6

Bogacka

Agnieszka

język polski dodatkowy dla 2O3
musztra - do konkursu
fakultety dla maturzystów

środa
poniedziałek
środa
8,00
14.50
8.50

7

Borczyk

Jarosław

     

8

Czyż

Stanisław

SKS strzelectwo

wtorek

 

wt

11.15-12.15

14.00-14.55

9

Daleki

Jacek

     

10

Dostatnia

Anna

zajęcia przygotowujące do matury z j.niemieckiego

wtorek

10.40 - 11.25

11

Gębska

Jadwiga

fakultety z geografii:

kl. 3O1/O2

kl. 3O4

kl. 3O3

fakultety z WOS-u:

kl. 4T3

środa

wtorek

wtorek

czwartek

7:10-7:55

7:10-7:55

8:50-9:35

12:20-13:05

12

Golczewska

Natalia

fakultet z biologii

czwartek

14.45-15.30

13

Gramza

Krystian

     

14

Hamrol

Magdalena

fakultety dla maturzystów

wtorek

środa

8.00; 12.20

8.00

15

Hukałowicz

Sylwia

fakultet dla maturzystów

wtorek

9.40-10.25

16

Iwicka

Joanna

zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej dla kl. 4T/zajęcia wyrównawcze dla kl. 1 (na zmianę)

czwartek

14.00 - 15.30

17

Jakrzewska

Katarzyna

piłka siatkowa dziewcząt

piątek

15.40-17.00

18

Janicka

Dorota

przygotowanie do egzaminu maturalnego

poniedziałek

wtorek

7.10-7.55

7.10-7.55

19

Kaźmierczak

Andrzej

Zajęcia rozszerzające

i wyrównawcze z elektrotechniki i elektroniki dla

chętnych uczniów klas 1T1, 1T2 i 1T4

wtorek

7.10-7.55

20

Kaźmierski

Stanisław

     

21

Kiwilsza

Anna

zajęcia wyrównawcze z fizyki dla chętnych uczniów z klasy 1T2

zajęcia wyrównawcze z fizyki oraz optyki i przyrządów optycznych dla chętnych uczniów z klasy 2T2

poniedziałek

czwartek

12.20-13.05

7.10-7.55

22

Kowalska

Małgorzata

zajęcia przygotowujące do egzaminu

zajęcia wyrównawcze z mechaniki

środa

piątek

8:00

14:00

23

Kowalska

Patrycja

zajęcia dla maturzystów

środa

13 05-13 55

24

Krystkowiak

Hubert

zajęcia dla maturzystów

czwartek

12:20 - 13:05

25

Krzebietke

Weronika

fakultet dla klas maturalnych

poniedziałek

13:05-13:55

26

Kusz

Piotr

zajęcia wyrównawcze z geografii

pt

8:00-8:45

27

Lenarczyk

Violetta

     

28

Mały

Danuta

Fakultety z biologii-

i zaj. prozdrowotne

środa

12.15-13.00 lub

zamiennie

13.00- 13.45

29

Marciniak

Beata

 Dodatkowe zajęcia przygotowujące uczniów do udziału w olimpiadach, konkursach, projektach i programach oraz zajęcia wyrównawcze dla chętnych uczniów klas I, II. IV. czwartek 16.35-17.30

30

Martyński

Michał

dla maturzystów


wyrównawcze

czwartek

12.20-13.05

według potrzeb

31

Olejarnik

Ewelina

     

32

Olejniczak

Marzena

zajęcia wyrównawcze z historii kl i i II

zajęcia dla maturzystów

sroda

wtorek

8.00-8.45

7.10-7.55

33

Oleksiak

Dawid

     

34

Paraniak

Piotr

     

35

Perkowska - Witczak

Ludmiła

     

36

Piotrowski

Zdzisław

Zajęcia wyrównawcze z elektrotechniki i elektroniki

piątek

11.30-12.15

37

Radiczew

Kirił

     

38

Rutkiewicz - Nadstawska

Katarzyna

     

39

Smulska

Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl.II

wtorek

10-40-11:25

40

Sobczak

Dorota

zajęcia dodatkowe z fizyki

poniedziałek

14:00-14:45

41

Stefański

Jarosław

     

42

Suchowiak

Marzena

zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

piątek

15.45-16.30

43

Szukała

Waldemar

     

44

Śródecki

Krzysztof

     

45

Terka

Katarzyna

zajęcia wyrównawcze

z matematyki

poniedziałek

14:55-15:40 15:45-16:30

46

Thiem

Agnieszka

fakultety z matematyki

środa

3o2

4t3

3o3/o4 dz

3o3/o4 chł

8.00-8.45

11.30-12.15

13.10-13.55

14.00-14.45

47

Torzewska - Kulas

Lidia

zajęcia wyrównawcze

z matematyki

wtorek

14.45-15.30

48

Tulecki

Maciej

     

49

Wasielewska

Natalia

     

50

Wyzgała

Robert

     

51

Zawodny

Roman

     

52

Zbąszyniak

Piotr

SKS piłka nożna (chłopcy) , SKS piłka koszykowa (chłopcy)

wg potrzeb

wg potrzeb

53

Zwiewka

Agata

STANAG- Zajęcia przygotowujące do egzaminu

Czwartek

15-15.45

 


lipiec 2017
 
pn wt śr cz pt so nd
     12
3456789
10111213141516

Zaproszenie do Cyfrowej Akademii!

...

1718192021

Harmonogram egzaminów poprawkowych

 Sprawdź ...

2223

MATURA POPRAWKOWA

 Pisemny ...

24252627282930
31      
Do wakacji pozostało:


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci