Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl
Dowiedz się więcej:

 


Projekty unijne:
Pozycjonowanie stron www

Dyżury nauczycieli

DYŻURY NAUCZYCIELI

Przed przyjściem do szkoły prosimy o telefon (618321949),w celu upewnienia się, czy dany nauczyciel nie ma zmiany planu

Lp.

Nazwisko ,imię

Imię

dzień tygodnia

godzina

1

Ackermann

Klaudia

   

2

Adamskich

Karolina

   

3

Andrzejewski

Patryk

   

4

Baranowska

Ewa

   

5

Bartoszewski

Wiktor

czwartek

9.35 -10.25

6

Błaszak

Artur

poniedziałek

15.45-16.30

7

Bogacka

Agnieszka

   

8

Borczyk

Jarosław

środa

10.40-11.25

9

Borysiak

Maciej

poniedziałek

10.40-11.25

10

Czyż

Stanisław

pon

pt

8.50-9.35

8.00-8.45

11

Daleki

Jacek

   

12

Dostatnia

Anna

piątek

13.10-13.55

         

13

Gębska

Jadwiga

piątek

10.40-11.25

14

Golczewska

Natalia

czwartek

12.20-13.05

15

Gramza

Krystian

wtorek

14.55 -15.40

16

Hamrol

Magdalena

czwartek

12.20 - 13.05

17

Hukałowicz

Sylwia

czwartek

9.40-10.25

18

Iwicka

Joanna

środa

14.00-14.45

19

Jakrzewska

Katarzyna

poniedziałek

12.15-12.45

20

Janicka

Dorota

czwartek

10.40-11.25

21

Kaźmierczak

Andrzej

środa

12.20-13.05

22

Kaźmierski

Stanisław

   

23

Kiwilsza

Anna

poniedziałek

14.55-15.40

24

Korbik

Robert

   

25

Kowalska

Małgorzata

   

26

Kowalska

Patrycja

poniedziałek

1130-1215

27

Krystkowiak

Hubert

środa

9:40-10:25

28

Krzebietke

Weronika

środa

11:30-12:30

29

Kusz

Piotr

czwartek

11:30-12:15

30

Lenarczyk

Violetta

wtorek

11.30-12.15

31

Mały

Danuta

czwartek

1025- 11.20

32

Marciniak

Beata

 piątek  14.00-14.45

33

Martyński

Michał

poniedziałek

11.30-12.15

34

Michalak - Piotrowska

Paulina

czwartek

15-17

35

Najgrakowska

Anna

piątek

15.40-16.25 (po umówieniu)

36

Nawojczyk

Małgorzata

 

 

37

Olejarnik

Ewelina

   

38

Olejniczak

Marzena

piątek

1040.- 11.25

39

Oleksiak

Dawid

   

40

Paraniak

Piotr

   

41

Perkowska - Witczak

Ludmiła

poniedziałek

9.40-10.25

42

Piotrowski

Zdzisław

   

43

Radiczew

Kirił

   

44

Rutkiewicz - Nadstawska

Katarzyna

   

45

Smulska

Katarzyna

środa

14:55-15:40

46

Sobczak

Dorota

czwartek

8:50-9:35

47

Stefański

Jarosław

   

48

Strużyńska

Grażyna

   

49

Suchowiak

Marzena

wtorek

11.30-12.15

50

Szukała

Waldemar

   

51

Szulczewska

Maria

   

52

Śródecki

Krzysztof

   

53

Terka

Katarzyna

piątek

11:30-12:15

54

Thiem

Agnieszka

poniedziałek

11.30-12.15

55

Torzewska - Kulas

Lidia

wtorek

14.45-15.30

56

Tulecki

Maciej

   

57

Wasielewska

Natalia

   

58

Wyzgała

Robert

czwartek

8.50-9.40

59

Zawodny

Roman

   

60

Zbąszyniak

Piotr

czwartek

10:40-11:35

61

Zwiewka

Agata

Poniedziałek

13.10-13.55

 


lipiec 2017
 
pn wt śr cz pt so nd
     12
3456789
10111213141516

Zaproszenie do Cyfrowej Akademii!

...

1718192021

Harmonogram egzaminów poprawkowych

 Sprawdź ...

2223

MATURA POPRAWKOWA

 Pisemny ...

24252627282930
31      
Do wakacji pozostało:


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci