Jesteśmy też na:
61 8 32 19 49
zsm@poznan.interklasa.pl
Dowiedz się więcej:

 


Projekty unijne:
Pozycjonowanie stron www

29.11.2012

Andrzejki

29 listopada 2012 roku w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Uczniowie mieli okazję wywróżyć sobie to, co ich spotka. Wydarzenie odbyło się na dużej przerwie. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wraz z kolegami z klasy 3o3 stali na poszczególnych stanowiskach. W tym dniu odbyły się wróżby z wykorzystaniem kości do gry, kłuciem serca, kubkami przyszłości i szczęśliwymi numerkami. Oprócz tego dużym zainteresowaniem cieszyło się lanie wosku.

czytaj więcej

19.11.2012

Szczęśliwy Numerek

Od dnia 19 listopada 2012r. w ZSKEN ruszy ,,Szczęśliwy numerek’’. Codziennie rano Samorząd będzie losować jeden numerek, który w danym dniu zwolniony będzie z pytania i pisania niezapowiedzianych kartkówek. Informacje zamieszczone będą w gablotce Samorządu Uczniowskiego, gdzie znajdują się też inne nasze aktualności. Liczymy na to, że spodoba Wam się nasz pomysł!                                                                                                                          

czytaj więcej

17.11.2012

WSB

Grupa maturzystów XXIX LO uzyskała w tym roku szkolnym status Wolnego Słuchacza w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu. Uczniowie otrzymują indeksy na kierunkach: Bezpieczeństwo Narodowe i Pedagogika. Będą również uczestniczyć w wybranych przez siebie zajęciach i podchodzić do egzaminów. Zaliczenie tych egzaminów zwolni ich z uczestnictwa w zajęciach na pierwszym roku studiów. Zajęcia ruszają 17.11.2012r. Samorząd uczniowski życzy wielu sukcesów i satysfakcji.

czytaj więcej

15.11.2012

Góra Grosza

W naszej szkole trwa akcja ,,Góra Grosza’’. Celem akcji jest zebranie funduszy na programy pomocy, np. dla zawodowych rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka, w tworzeniu grup usamodzielnienia dla młodzieży z domów dziecka, w tworzeniu programów szkoleń rodzin zastępczych i adopcyjnych itp. Pieniądze będzie zbierał Samorząd Uczniowski (monety od 0,01gr do 5zł) do 7 grudnia 2012r. Nie potrzeba wiele wysiłku, lecz wystarczą dobre chęci. Naprawdę można pomóc. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji!                                                                                                                                            

czytaj więcej

14.11.2012

Akcja - NAKRĘTKI !

Czy wiecie ile nakrętek tygodniowo jest przez nas wyrzucanych? Dość sporo. Zbierając je, możecie pomóc innym. Samorząd organizuje zbiórkę nakrętek plastikowych. Pierwsze dwie klasy, które uzbierają jak największą ilość w miesiącu - otrzymują dzień bez pytania. Można również wspomóc osobę ze swojego otoczenia, która potrzebuje pieniędzy na sprzęt rehabilitacyjny, specjalną opiekę medyczną itp. Kontakt prosimy przekazać do pana prof. A. Gila. Z góry dziękujemy ;-)                                                                                                                             

czytaj więcejPrzejdź do strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]

Do wakacji pozostało:
216
2
28


Ochotnicza straż pożarna


Imprezy dla dzieci