Dziennik | Plan lekcji | Kontakt

HARMONOGRAM I FORMY KONSULTACJI Z RODZICAMI W OKRESIE ZDALNEGO NAUCZANIA

Lp.

Nazwisko Imię

termin

forma

1

Andrzejewski Patryk codziennie e-dziennik messenger

2

Balcerzak Anna Codziennie E-dziennik

Mail anna.balcerzak@zsken.pl

Massenger

3

Bartoszewski Wiktor codziennie e-dziennik

e-mail:

corsarz1980@wp.pl

4

Biernacki Jacek pn.-pt. e-dziennik,

e-mail:jacek.biernacki@zsken.pl

5

Błaszak Artur pn-pt 16.00-17.00

(w miarę potrzeby po indywidualnym uzgodnieniu terminu)

edziennik

artur.blaszak@zsken.pl

Messenger

6

Błaszak Tomasz pn – czw 13:00- 16:00 tomasz.blaszak@zsken.pl
Messengertelefon/dziennik elektroniczny

7

Borczyk Jarosław pn-pt 16.00-17.00 dziennik elektroniczny, lub mail:

Klasa1PZ@onet.pl

8

Boruczkowski Janusz codziennie, do godz.19.oo e-Dziennik klasy

9

Ciesielski Jerzy pn-pt 16.00-17.00

(w miarę możliwości po wcześniejszym uzgodnieniu terminu)

edziennik

jerzy.ciesielski@zsken.pl

10

Czyż Stanisław pon-pt w godz. 16-18 dziennik elektroniczny, mail: edb_zsm@interia.eu

11

Daleki Jacek czwartek-piątek dziennik elektroniczny

j.daleki@zsken.pl

tel. prywatny

12

Doberstajn Jarosław codziennie dziennik elektroniczny,

e-mail: zskeninfo@gmail.com

13

Dobraś Arkadiusz od poniedziałku do piątku edziennik vulcan

14

Dostatnia Anna codziennie, w miarę potrzeby dziennik, e-mail, messenger

15

Farysej Joanna od poniedziałku do piątku dziennik, e-mail: joanna.farysej@zsken.pl

16

Federowicz Bartosz od poniedziałku do piątku dziennik, e-mail: bartosz.federowicz@zsken.pl

17

Gębska Jadwiga od poniedziałku do piątku

( w przypadku wychowawstwa w sytuacjach trudnych mogą
również w sobotę lub niedzielę)

e-dziennik, e-mail, rodzice klasy 2LO3 mój prywatny telefon

18

Górecka – Garczyńska Marta poniedziałek – piątek dziennik, email

marta.gorecka-garczynska@zsken.plSkype po wcześniejszym ustaleniu godziny

19

Górna Elżbieta poniedziałek – piątek e- dziennik,

e-mail: elzbieta.gorna@zsken.pl

20

Gramza Krystian każdego dnia e-dziennik, mailowo:

krystian.gramza@zsken.pl
rozmowy telefoniczne

21

Hamrol Magdalena pon- pt e- dziennik, magdalena.hamrol@zsken.pl

22

Hukałowicz Sylwia codziennie e-dziennik;

lub

email: sylwia.hukalowicz@zsken.pl

23

Iwicka Joanna pon-pt na bieżąco przez dziennik i email joanna.iwicka@zsken.pl;
rozmowy przez messenger lub what’s up po wcześniejszym
ustaleniu godziny

24

Jakrzewska Katarzyna pon-pt e-dziennik, e-mail katarzyna. jakrzewska@zsken.pl

25

Janicka Dorota codziennie, w miarę potrzeby e-dziennik, e-mail

26

Jerzyńska Beata od poniedziałku do piątku e-dziennik, mail:

b.jerzynskazsken@gmail.com

27

Kaliszuk Aldona od środy do piątku e-dziennik, poczta

aldona.kaliszuk@zsken.pl

28

Kamińska Marzenna poniedziałek -piątek godz.9-17 dziennik

29

Kaźmierczak Andrzej od środy do piątku e-dziennik, poczta

30

Kaźmierski Stanisław od poniedziałku do piątku e-dziennik, poczta stanislaw,kazmierski@zsken.pl

31

Kędziora Patrycja codziennie dziennik, rozmowy telefoniczne, messenger

32

Kiwilsza Anna pon-pt

w miarę bieżących potrzeb

e-dziennik

e-mail: anna.kiwilsza@zsken.pl

33

Kościńska Dominika pon-pt e-dziennik

E-mail: dominika.koscinska@zsken.pl

34

Kotarska Dominika pon- pt

godz. 15-17

e-dziennik,

dominika.kotarska@zsken.pl

35

Kowalska Małgorzata codziennie e-dziennik, poczta

36

Kowalska Patrycja codziennie e-dziennik,email

37

Kryś Małgorzata codziennie dziennik elektroniczny, email;

malgorzata.krys@zsken.pl
rozmowy przez messenger lub what’s up po wcześniejszym
ustaleniu godziny

38

Lenarczyk Violetta od poniedziałku do piątku

rodzice klasy 2T2 każdego dnia jak dotychczas

e- dziennik,

e-mail, Messenger,

FaceTime,

Rodzice klasy 2T2 kontakt telefoniczny

39

Łada Roman poniedziałek-piątek e-dziennik, poczta

40

Łupicka Emilia od poniedziałku do piątku e- dziennik, classroom każdej klasy, mail:
lupickaemilia@gmail.com

41

Marciniak Beata poniedziałek-

piątek

e- dziennik, email, Messenger, WhatsApp

Rodzice klasy 1GT2- również kontakt telefoniczny

42

Martyński Michał poniedziałek – piątek dziennik, email

43

Michalak – Piotrowska Paulina poniedziałek-piątek 8.00-16.00 telefonicznie, mailowo, poprzez e-dziennik

44

Michałowicz Dorota poniedziałek – piątek dziennik elektroniczny, email

46

Nawojczyk Małgorzata od pon.-pt dziennik elektroniczy

telefon .email l(na stronie szkoły)

47

Nowak Maria codziennie dziennik elektroniczny, email: maria.nowak@zsken.pl

48

Nowakowska Agnieszka codziennie e dziennik

e-mali:

agnieszka.nowakowska@zsken.pl

rodzice z mojej

kl 1go3 mają mój nr tel.

49

Olejniczak Marzena codziennie e- dziennik

e- meil

marzen.olejniczak@zsken.pl

mesendzer

50

Olejnik Wojciech od pon.-pt e-dziennik

51

Paraniak Piotr pon.-pt e-dziennik

52

Perkowska – Witczak Ludmiła od pon. – pt. e-mail

ludmila.perkowska-witczak@zsken.pl

e-dziennik

messanger

53

Podciechowska Donata pon.-pt donata.podciechowska@zsken.pl

54

Potocka – Taczak Barbara codziennie, od 9.00- 16.00 e-mail

barbara.potocka- taczak@zsken.pl

55

Przybylak Agata codziennie agata.przybylak@zsken.pl
e-dziennik

56

Radiczew Kirił codziennie od pon. do piątku kiril.radiczew@zsken.pl
e-dziennik

57

Rawecka Anna codziennie, w miarę potrzeby dziennik, messenger, mail

58

Rutkiewicz – Nadstawska Katarzyna codziennie 8-20 dziennik

59

Sargialis – Wojewódzka Małgorzata codziennie 18.00 – 19.00

inne terminy po wcześniejszym uzgodnieniu

dziennik, messenger, mail

60

Skoczeń – Wiśniewska Joanna środa i piątek

14.00 – 16.00

dziennik, skype

61

Skorupka Maciej wt, śr, czw, od 19.00 dziennik, mail

63

Smulska Katarzyna Codziennie eDziennik

64

Sobczak Dorota pon-piątek edziennik

65

Stefański Jarosław pon-pt w godz. 16-18 dziennik elektroniczny, lub mail: 1-gz.klasa@wp.pl

66

Sternik Zenon codziennie,w miarę potrzeb, zenon.sternik@zsken.pl

eDziennik , mail; klasowy

67

Strużyńska Grażyna czwartek – piątek

11-13

e-dziennik,

mail:grazyna.struzynska@zsken.pl

68

Suchowiak Marzena pon – piątek edziennik

69

Szarzyński Michał pon-pt w godz. 08-10 eDziennik

mail:

michal.szarzynski@zsken.pl

70

Szukała Waldemar pn-pt e-dzennik

71

Szuman Joanna pn-pt od 16 do 17

lub wg potrzeb po umówieniu

e-dziennik

mail:

joanna.szuman@zsken.pl

72

Szymańczyk Grzegorz pn-pt Grzegorz.szymanczyk@zsken.pl

73

Szymbarewicz Honorata pn-pt dziennik, email:

honorata.szymbarewicz@zsken.pl, messenger

74

Śródecki Krzysztof codziennie

od 9 do 11

dziennik,

krzysztof.srodecki@zsken.pl,

telefon

75

Thiem Agnieszka od pon. do pt. e-dziennik

email: agnieszka.thiem@zsken.pl

76

Tomczak Wojciech pn-pt e-mail: wojciech.tomczak@zsken.pl

77

Torzewska – Kulas Lidia codziennie dziennik,messenger,telefonemail:
lidia.torzewska-kulas@zsken.pl

78

Trawińska – Wykrota Anna od pn-pt e-dziennik

79

Wasielewska Natalia Codziennie, w razie potrzeby do ustalenia konkretną godzina E-mail

natalia.wasielewska@zsken.pl

dziennik, messenger

80

Wojciechowska Marzena wtorek, środa-od 17.00 do 18.00. e-dziennik

81

Wojtecki Dawid od pon do pt do godziny 16:00 e-dziennik

82

Wyzgała Robert codziennie lub w miarę potrzeb dziennik

83

Zawodny Roman codziennie od 10:00 dziennik

84

Ziobrowski Piotr Codziennie 9.00-12.00 piotr.ziobrowski@zsken.pl
dziennik