Dziennik | Plan lekcji | Kontakt

Dyżury

 Przed przyjściem do szkoły prosimy o telefon/wiadomość  przez dziennik potwierdzający/ą obecność nauczyciela

Nazwisko Imię Termin
Andrzejewski Patryk piątek 14:10-14:55
Balcerzak Anna wtorek 9 45-10 30
Bartoszewski Wiktor poniedziałek 12.30 – 13.30
Biernacki Jacek poniedziałek 15,00-15,45
Błaszak Artur wtorek 11:35-12:20
Błaszak Tomasz wtorek 10:45 – 11:30
Borczyk Jarosław środa 14.10-14.55
Boruczkowski Janusz piątek 11:35 – 12:20
Ciesielski Jerzy sobota 8:00-8:45
Czyż Stanisław środa  15-15.45
Daleki Jacek wtorek 12.25-13.00
Dauksza Marek czwartek 11:35-12:20
Doberstajn Jarosław wtorek 11:35-12:20
Dobryszycka Agata środa 12.25-13.10
Dorna Przemysław
Dostatnia Anna piątek, 9:45-10:30
Gębska Jadwiga środa 9.45 – 10.30
Głowacka Katarzyna
Górecka – Garczyńska Marta czwartek 10.45 – 11.30
Górna Elżbieta wtorek 11.35-12.20
Gramza Krystian wtorek 13.20-14.05
Hamrol Magdalena wtorek 12.30 – 13.15
Hukałowicz Sylwia środa, 10.45-11.30
Iwicka Joanna poniedziałek, 10.45-11.30
Jakrzewska Katarzyna wtorek 8.00-8.45
Janicka Dorota poniedziałek 12.25-13.10
Jerzyńska Beata poniedziałek 12.30 – 13.10
Kaliszuk Aldona poniedziałek 12.25 – 13.10
Kamińska Marzenna wtorek 8.50-9.35
Kaźmierczak Andrzej piątek 13:20 – 14:05 
Kaźmierski Stanisław wtorek 9.45 – 10.30
Kędziora Patrycja wtorek godz. 15.00 – 16.00
Kiwilsza Anna wtorek 9.45 – 10.30
Kościńska Dominika wtorek 10:45 – 11:30
Kowalska Małgorzata środa 11:35-12:20
Kowalska Patrycja poniedziałek 11 35 – 12 20
Kotarska Dominika piątek 11:30-12:30
Kryś – Kurasz Małgorzata czwartek 15.00 – 17.30
Linke – Wiśniewska Anna czwartek 10:45-11:30 
Łada Roman wtorek 15.55-16.40
Madajczyk Jakub wtorek 8.50-9.40
Marciniak Beata poniedziałek 13.20- 14.05
Martyński Michał czwartek 11:35-12:20
Michalak – Piotrowska Paulina poniedziałek 16.00-18.00
Milewska Anna piątek 9:45-10:30
Nowak Maria środa 12:25-13:10
Nowakowska Agnieszka czwartek 15.00 – 16.00
Olejniczak Marzena środa 13:20 – 14:05
Pawlak Adrianna środa 8:00-8:45 
Perkowska – Witczak Ludmiła Wtorek 14.10 – 14.55
Pindral Marek poniedziałek 13.20 – 14.05
Potocka – Taczak Barbara środa godz.10.45 – 11.30
Przybylak Agata środa,  godz.13.20-14.05
Radiczew Kirił poniedziałek 15.00 – 15.45
Rawecka Anna poniedziałek 12:35 – 13:20
Rutkiewicz – Nadstawska Katarzyna poniedziałek 13:20 – 14:05
Sargialis – Wojewódzka Małgorzata w godzinach pracy psychologa szkolnego
Smulska Zofia środa 13:20 – 14:05
Sobczak Dorota poniedziałek  13:25-14:00
Stanisławski Damian wtorek 13.20 -14.05
Stefański Jarosław poniedziałek 15.00-15.45
Sternik Zenon środa – 10.45 – 11.30
Strużyńska Grażyna czwartek 13.30-14.00
Suchowiak Marzena piątek 12.25 – 13.10
Szarzyński Michał środa 11.35 – 12.20
Szukała Waldemar wtorek 11.35-12.20
Szuman Joanna piątek 11.35 – 12.20
Szymańczyk Grzegorz poniedziałek 16:45-17:30
Szymbarewicz Honorata piątek 13.20-14.05
Śródecki Krzysztof czwartek 9:45-10:30
Thiem Agnieszka poniedziałki 10.45-11.30
Torzewska – Kulas Lidia środa,godz.16.00-16.45
Trawińska – Wykrota Anna wtorek 8.50-9.35
Wasielewska Natalia czwartek, godz. 11:35- 12:20
Wojtecka Iwona poniedziałek 12.25 – 13.10
Wojtecki Dawid czwartek 15:00-15:45
Wyzgała Robert czwartek, 9.30-10.30
Zawodny Roman środa  14:10 – 14:55
Ziobrowski Piotr środa 13:20-14:05