Dziennik | Plan lekcji | Kontakt

Dyżury i zajęcia realizujące potrzeby i zainteresowania uczniów

DYŻURY NAUCZYCIELI

Lp.

Nazwisko

Imię

Termin dyżuru dla rodziców

1.

Andrzejewski

Patryk

środa 8:50-9:35

2.

Balcerzak

Anna

Środa 14 10-14 55

3.

Bartoszewski

Wiktor

wtorek 9.30 – 11.30

4.

Biernacki

Jacek

czwartek 15.55-16.30

5.

Błaszak

Artur

czwartek 8:00 – 8:45

6.

Błaszak

Tomasz

piątek 15:00-15:45

7.

Borczyk

Jarosław

czwartek 14.10-14.55

8.

Boruczkowski

Janusz

wtorek 13.20-14.05

9.

Ciesielski

Jerzy

środa 15.55-16.40

10.

Czyż

Stanisław

środa 10.45-11.30

11.

Daleki

Jacek

piątek 13.20-14.00

12.

Doberstajn

Jarosław

czwartek 10.45-11.30

13.

Dobraś

Arkadiusz

wtorek: 15.00-15.45

14.

Dostatnia

Anna

czwartek 9:45 – 10:30

15.

Farysej

Joanna

środa, 15:00-15:45

16.

Federowicz

Bartosz

poniedziałek 12.25-13.00

17.

Gębska

Jadwiga

środa 11.35- 12.20

18.

Głowacka

Katarzyna

poniedziałek 12:25-13:10

19.

Górecka – Garczyńska

Marta

piątek 13.20 – 14.05

20.

Górna

Elżbieta

czwartek 15:55 – 16:40

21.

Gramza

Krystian

środa 15.00 – 15.45

22.

Hamrol

Magdalena

wtorek 10.45-11.30

23.

Hukałowicz

Sylwia

wtorek 12.25-13.10

24.

Iwicka

Joanna

wtorek 13.20-14.05

25.

Jakrzewska

Katarzyna

Piątek 14.10-14.55

26.

Janicka

Dorota

wtorek 9:45 – 10:30

27.

Jerzyńska

Beata

środa 9.45 – 10.30

28.

Kaliszuk

Aldona

czwartek 15.00-15.30

29.

Kamińska

Marzenna

czwartek 10.30-11.15

30.

Kaźmierczak

Andrzej

czwartek 15:00 – 15:45

31.

Kaźmierski

Stanisław

czwartek 10.45-11.30

32.

Kędziora

Patrycja

poniedziałek 16.45-17.30

33.

Kiwilsza

Anna

wtorek 12.25-13.10

34.

Kościńska

Dominika

środa 9:45-10:30

35.

Kowalska

Małgorzata

czwartek 8:50-9:35

36.

Kowalska

Patrycja

piątek 11 35-12 20

37.

Kuta

Magdalena

poniedziałek 10.30 – 10.45

38.

Lenarczyk

Violetta

środa 14.10-14.55

39.

Łada

Roman

poniedziałek 15.55-16.40

40.

Łupicka

Emilia

czwartek 11.30-12.20

41.

Marciniak

Beata

środa 15.55- 16.40

42.

Martyński

Michał

wtorek 12.20 – 13.05

43.

Michalak – Piotrowska

Paulina

wtorek 16.00-18.00

44.

Michałowicz

Dorota

czwartek 15.00-15.45

45.

Nowak

Maria

czwartek 10:45-11:30

46.

Nowakowska

Agnieszka

w godzinach pracy biblioteki

47.

Olejniczak

Marzena

środa 15: 15:45

48.

Olejnik

Wojciech

środa 17.35-18.00

49.

Paraniak

Piotr

czwartek 13.20-14.00

50.

Perkowska – Witczak

Ludmiła

poniedziałek 15.55 – 16.40

51.

Potocka – Taczak

Barbara

piątek 9: 45 – 10:30

52.

Przybylak

Agata

czwartek 12.25-13:10

53.

Radiczew

Kirił

Wtorek 12.25-13.10

54.

Rawecka

Anna

wtorek 11:35 – 12:20

55.

Sargialis – Wojewódzka

Małgorzata

w godzinach pracy psychologa szkolnego

56.

Skoczeń – Wiśniewska

Joanna

środa 13.45-14.10

57.

Skorupka

Maciej

wtorek 10.30-11.00

58.

Smulska

Katarzyna

czwartek 11:35 – 12:20

59.

Sobczak

Dorota

poniedziałek 15:05-15:35

60.

Stefański

Jarosław

poniedziałek 14:10-14:55

61.

Sternik

Zenon

czwartek 14.10-14.55

62.

Strużyńska

Grażyna

czwartek 14:10-14:55

63.

Suchowiak

Marzena

poniedziałek 11.35- 12.20

64.

Szarzyński

Michał

środa 15:40 – 16:10

65.

Szukała

Waldemar

poniedziałek 15.00-15.45

66.

Szuman

Joanna

czwartek 11:35 – 12:20

67.

Szymańczyk

Grzegorz

czwartek 15:00- 15:55

68.

Szymbarewicz

Honorata

wtorek 12.25-13.10

69.

Śródecki

Krzysztof

wtorek 14.10 – 14.55

70.

Thiem

Agnieszka

czwartek 12.25 – 13.10

71.

Tomczak

Wojciech

środa 16.30 -17.15

72.

Torzewska – Kulas

Lidia

czwartek 15.15-16.30

73.

Trawińska – Wykrota

Anna

wtorek 10.45-11.30

74.

Wasielewska

Natalia

środa 11:35- 12:20

75.

Wągiel

Agnieszka

piątek 13:20-14:05

76.

Wojciechowska

Marzena

środa 13.20:14.05

77.

Wojtecki

Dawid

poniedziałek 16:45-17:30

78.

Wyzgała

Robert

pon. 10.30 – 11.15

79.

Zawodny

Roman

czwartek 17:30 – 18:20

80.

Ziobrowski

Piotr

wtorek 13:20-14:05