Dziennik | Plan lekcji | Kontakt

Wychowawcy klas

Lista wychowawców klas
2019/2020

Lp.

klasa

profil/zawód

wychowawca

1.

I PO/1

sportowo – obronna Stanisław Czyż

2.

I PO/2

policyjna Dorota Janicka

3.

I PO/3

policyjna Natalia Wasielewska

4.

I PO/4

sportowo – obronna Agata Przybylak

5.

I GO/1

sportowo – obronna Beata Jerzyńska

6.

I GO/2

policyjna Katarzyna Jakrzewska

7.

I GO/3

policyjna Agnieszka Nowakowska

8.

I GO/4

sportowo-obronna Małgorzata Sargialis-Wojewódzka

9.

II O/2

sportowo – obronna Ludmiła Perkowska-Witczak

10.

II O/3

policyjna Jadwiga Gębska

11.

II O/4

policyjna Tomasz Błaszak

12.

III O/1

psychologiczno-pedagogiczna Sylwia Hukałowicz

13.

III O/2

sportowo – obronna Patryk Andrzejewski

14.

III O/3

policyjna Artur Błaszak

15.

III O/4

policyjna Katarzyna Smulska

16.

I PT/1

Technik mechatronik Marta Górecka-Garczyńska

17.

I PT/2

Technik optyk Anna Trawińska-Wykrota

18.

I PT/3

Technik mechanik (strażak) Honorata Szymbarewicz

19.

I PT/4

Technik mechatronik

Technik urządzeń dźwigowych

Marzena Olejniczak

20.

I PT/5

Technik optyk

Technik mechanik(strażak)

Anna Balcerzak

21.

I GT/1

Technik mechatronik Agnieszka Thiem

22.

I GT/2

Technik optyk Beata Marciniak

23.

I GT/3

Technik mechanik (strażak) Wiktor Bartoszewski

24.

I GT/4

Technik mechatronik

Technik urządzeń dźwigowych

Joanna Farysej

25.

II T/1

Technik mechatronik Patrycja Kowalska

26.

II T/2

Technik optyk

Technik mechatronik

Violetta Lenarczyk

27.

II T/3

Technik mechanik (strażak) Dorota Sobczak

28.

III T/1

Technik mechatronik Anna Dostatnia

29.

III T/2

Technik mechatronik

Technik optyk

Anna Rawecka

30.

III T/3

Technik mechanik (strażak) Patrycja Kędziora

31.

III T/4

Technik mechanik (strażak) Krzysztof Środecki

32.

IV T/1

Technik mechatronik Joanna Iwicka

33.

IV T/2

Technik optyk Lidia Torzewska-Kulas

34.

IV T/3

Technik mechanik (strażak) Marzena Suchowiak

35.

IV T/4

Technik mechatronik

Technik mechanik (strażak)

Małgorzata Kowalska

36.

I PZ

Mechatronik/Elektryk Jarosław Borczyk

37.

I GZ

Mechatronik/Elektryk Jarosław Stefański

38.

II Z

Mechatronik/Elektryk Michał Martyński

39.

III Z

Mechatronik/Elektryk Roman Łada

40

II LO-d

ogólnokształcące/zaoczne Lidia Torzewska -Kulas