W dniach 12.10.- 16.10.2020 r. odbyły się konferencje podsumowujące realizację projektu NBP pt. „Polski ZŁOTY ma sto lat”. Projekt ten realizowany  był w naszej szkole od 7 stycznia 2020 r. i obejmował szereg zadań mających na celu uświadomienie społeczności szkolnej, jak zmieniła się polska waluta od momentu odrodzenia do czasów współczesnych oraz przedstawienie roli Narodowego Banku Polskiego w procesie regulacji i stabilizacji polskiej złotówki. Na zaplanowanych konferencjach  podsumowano wszystkie działania realizowane w tym projekcie oraz przeprowadzono konkursy dot. dziejów polskiego złotego. Uczestnicy konferencji otrzymali również okolicznościowe breloki i zakładki do książek. W przygotowanie konferencji zaangażowało się dwunastu uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych im. KEN, którzy zaplanowali i zrealizowali podsumowanie projektu w formie konferencji.

 1. Sonia Żera- klasa 2GO1
 2. Kornelia Pawlicka- klasa 2GT2
 3. Maciej Tomczak – klasa 4T1
 4. Kamil Kowalski- klasa 3T1
 5. Aleksander Napieralski- klasa 2PO4
 6. Bartosz Pokorski- klasa 2GT1
 7. Oliwia Windorpska- klasa 2GT2
 8.  Klaudia Głaczyńska- klasa 2GT2
 9.  Joanna Szukała- klasa 2GT2
 10. Julia Tomiak- klasa 2GT2
 11. Weronika Mizera – klasa 2GT2
 12. Klaudia Walorczyk- klasa 2GT2


KONFERENCJA-PREZENTACJA