Rozwój pasji i zainteresowań jest dla każdego z nas prawdziwą przyjemnością. Wzrasta ona jeszcze bardziej w momencie, gdy wraz z osobistym rozwojem dodatkowo pojawiają się sukcesy, które ukazują, że ciężka pracą jaką wkładamy w nasz rozwój ma wymierny sens.

Tym bardziej miło nam tą drogą poinformować o sukcesach naszej uczennicy Wiktorii Powałowskiej z klasy 2GO2, która zdobyła II miejsce w XXVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Zapasach Kobiet w kategorii 73 kg i II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Sumo w kategorii do 75 kg.

Wiktorii w tym miejscu gratulujemy osiągniętych sukcesów życząc Jej jednocześnie dalszych osiągnięć. Wszystkich naszych uczniów zachęcamy zaś do rozwijania własnych pasji i zainteresowań i prezentowania ich całej społeczności szkolnej.