Miło nam poinformować o sukcesach uczniów klas policyjnych, którzy od lat dostają się do ogólnopolskich finałów prestiżowych turniejów i olimpiad tematycznych.

Informujemy o dwóch kwalifikacjach do finałów ogólnopolskich konkursów:

1)      uczniowie klas maturalnych, Nicole Walentowicz (3O4) i Daniel Maślak (3O3), znaleźli się w finałowej 30-stce osób, które zakwalifikowały się do finału Olimpiady Policyjnej w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie (nagrodą dla pierwszych 15 uczestników jest indeks na studia)

2)      drużyna w składzie: Nicole Jasiak (2O3), Daria Kosiba (2O3), Jakub Koźlarek (2O3) i Adrian Wróblewski (2O4) zakwalifikowała się z 2 miejsca w Polsce (na 61 startujących drużyn) do finału XII Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych – niestety zawody, które miały się odbyć w dniu 6-7 kwietnia br. zostały odwołane z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce.

Serdecznie gratulujemy naszym kadetom oraz opiekunowi, nadkomisarzowi Arturowi Błaszakowi, pod którego kierunkiem przygotowywali się do zawodów.

Szkoda tylko, że najprawdopodobniej nie będą mogli udowodnić swoich umiejętności na ostatnim etapie…