W dniu 15.11.2019r. reprezentanci ZSM im KEN w składzie Nicole Jasiak z klasy 203, Andżelika Figler z klasy 302,Daniel Bukowski z klasy 303 oraz Martin Marcinkowski z klasy 3T4 wzięli udział w VII Turnieju Służb Mundurowych Kadeci Kontra Zawodowcy w Środzie Wlkp.

 W turnieju mogły uczestniczyć drużyny liczące 4 zawodników. Każdy zespół wyznaczał jednego reprezentanta do konkurencji strzeleckiej (strzelanie do zapadek z broni sportowej KBKS). Naszym strzelmistrzem była Andżelika Figler.

Pozostali kadeci rywalizowali w kolejnych konkurencjach : slalom na rowerze z kubeczkiem w ręce, pożarniczy i policyjny tor przeszkód, bieg w kajdankach oraz transport rannego. W konkurencji gra w darta do celu lotkami rzucali opiekunowie drużyn oraz reprezentanci Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Aresztu Śledczego, dyrektorzy szkół i drużyny OSP.

 Nasza reprezentacja dzielnie i ambitnie walczyła do samego końca. Kadeci ZSM ostatecznie uplasowali się na II miejscu, zdobywając srebrne medale. Niewątpliwie jest to bardzo duży sukces naszych wychowanków.

 Opiekunami drużyny byli pan Patryk Andrzejewski i pani Ludmiła Perkowska-Witczak.