W dniu 12 czerwca rozstrzygnięty został IV Wojewódzki Konkurs Fotograficzny organizowany przez IX Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu.

Tematem tegorocznych zmagań był „Człowiek jako portret środowiskowy”. Miło nam poinformować, że uznanie jury konkursowego zdobyły prace przygotowane przez Witolda Rozumka  klasy 3T4, który zdobył III miejsce i Mikołaja Miłostana ucznia klasy 2T3, który otrzymał wyróżnienie.

Na konkurs wpłynęła bardzo duża ilość fotografii, a podczas uroczystości wręczania nagród organizatorzy podkreślili fakt, że prace odznaczały się wysokim poziomem artystycznym. Tym bardziej gratulujemy Witkowi i Mikołajowi sukcesu na poziomie wojewódzkim. Ufamy, że będzie on dla nich zachętą do dalszego rozwoju osobistych zainteresowań i pasji.

Prace uczniów przygotowane zostały pod opieką ks. Krystiana.

Galeria wkrótce