W dniu 22 maja 2019r. w obecności Wiceprezydenta Miasta Poznania Pana Jędrzeja Solarskiego i organizatorów 12. PKO Półmaratonu oraz licznie zgromadzonych gości miało miejsce spotkanie, podczas którego posumowano organizację tego sportowego wydarzenia. Było ono okazją do podziękowań tym wszystkim, którzy współtworzyli tę wielką, poznańską imprezę.

Miło nam tą drogą przekazać informację, że wśród osób, którym dziękowano w sposób szczególny, nie zabrakło również Dyrekcji i uczniów ZSM. Organizatorzy 12. PKO Półmaratonu podkreślili profesjonalizm i wielkie zaangażowanie wszystkich wolontariuszy zabezpieczających tę imprezę.

            Cieszy nas fakt, że nasza młodzież każdego roku z wielkim oddaniem współtworzy to sportowe wydarzenie, dowodząc, że współpraca z lokalnym środowiskiem szkoły jest dla niej szczególnie ważna.

Wszystkim wolontariuszom bardzo dziękujemy.