Jesteśmy międzynarodową organizacją edukacyjną, działającą na rzecz promowania studiów w krajach Unii Europejskiej i Chinach, w których nauka jest całkowicie bezpłatna, lub przysługuje wsparcie finansowe. Projekt kierowany jest do młodzieży szkół licealnych, przede wszystkim do uczniów klas maturalnych. Już ponad 13 lat pomagamy młodzieży w spełnieniu marzeń o studiach za granicą i do tej pory ponad 6000 osób z naszą pomocą dostało się na wybrane kierunki. Jakość świadczonych przez nas usług została potwierdzona przez Międzynarodową agencję ds. oświaty ICEF, która przez 4 kolejne lata uznawała KASTU za organizację spełniającą najwyższe standardy.

Naszą misją jest zwiększenie świadomości młodzieży, rodziców i nauczycieli w zakresie możliwości podjęcia studiów za granicą. Wierzymy w to, że każdy maturzysta powinien mieć możliwość świadomego wyboru swojej drogi życiowej oraz ścieżki kariery.

Najwięcej informacji oczywiście można znaleźć na stronie: https://www.kastu.pl/