W dniu 9 kwietnia 2019 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Poznaniu odbyły się okręgowe eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Z radością informujemy, iż projekt: „Mobilna elektrownia zasilania awaryjnego zamontowana w samochodzie”, przygotowany przez uczniów naszej szkoły Macieja Tomczaka, Filipa Gawrona oraz Aleksandra Ciszaka-Kaźmierskiego zdobył wyróżnienie. Jury doceniło kreatywność, praktyczne, codzienne zastosowanie i możliwości dalszego rozwoju zaprezentowanego projektu. Warto dodać, że jest to już kolejny pomysł autorstwa Macieja i Filipa, co świadczy o pasji młodych zawodowców, do grona których dołączył też Aleksander. Wyróżnionym uczniom oraz ich opiekunom, ks. Krystianowi Gramzie i Panu Wiktorowi Bartoszewskiemu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.