W dniu 5 kwietnia 2019 r. odbyła się X edycja ogólnopolskiej „Olimpiady Policyjnej” organizowanej przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Do finału zakwalifikowała się nasza uczennica z klasy 3O4 nadkadet Agnieszka Patecka, która stanęła na wysokości zadania i w klasyfikacji końcowej znalazła się wśród finalistów. Za zajęcie miejsca wśród najlepszych piętnastu olimpijczyków zdobyła indeks na wybrany kierunek studiów pierwszego stopnia dla osób cywilnych, realizowany w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Na uwagę zasługuje fakt, że w tegorocznej edycji Olimpiady udział wzięło 53 uczestników z 20 szkół z całej Polski. Jesteśmy dumni z trzeciej w historii naszej szkoły laureatki Olimpiady Policyjnej w Szczytnie i życzymy Jej dalszych sukcesów w dążeniu do realizacji marzeń i planów zawodowych.