Uczniowie klasy 4 T1-  zespół MECHATRONY, w skład którego wchodzą Szymon Domagała i Adrian Knychała zakwalifikowali się do Etapu Regionalnego VIII. Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych i Wiatrowych 2019 r.  W dniu 22.03.2019 r. w Zalasewie drużyna zaprezentowała swoją oryginalną maszynę w kategorii MOC.Gratulujemy Adrianowi i Szymonowi pomysłu i zaangażowania w realizację Ich technicznych pasji, efektem których jest cykliczny udział w projektach, konkursach i olimpiadach rozwijających Ich kompetencje techniczne, które są  zestawieniem trzech głównych składowych, do których zaliczyć można wiedzę, umiejętności oraz odpowiedzialność.

Opiekunami uczniów w tym projekcie były Pani profesor Beata Marciniak i Pani profesor Dorota Sobczak.

Link do eliminacji regionalnych zakwalifikowanych zespołów

Organizatorem Turnieju jest:
Piaseczyńska Fundacja Ekologiczna
ul. Gen. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno