8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Pamiętając o nich zawsze, nie tylko w tym dniu, postanowiliśmy jednak zadośćuczynić tradycji i zorganizować obchody święta w ZSM. Jak zwykle mogliśmy liczyć na kreatywność Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu. Z inicjatywy ich męskiej reprezentacji na holu pierwszego piętra, przy ciekawej oprawie muzycznej wszystkie nasze koleżanki obdarowane zostały słodkościami. Z kolei podczas dużej przerwy przedstawiciele klasy strażackiej wręczyli uczennicom drobne upominki, które były wyrazem szacunku. Jednocześnie w tym samym czasie nie zapomnieliśmy o żeńskiej części Grona Pedagogicznego. Uczniowie klasy sportowo-obronnej wcielili się w rolę profesjonalnych kelnerów, proponując naszym Paniom Profesor „ciepły napój przy słodko zastawionym stole”.

Wszystkim Kobietom życzymy raz jeszcze spełnienia marzeń, a Panom, którzy przyczynili się do stworzenia miłej atmosfery – bardzo dziękujemy.