Z radością informujemy, że w finale „Culturiady”, który miał miejsce w Zespole Szkół Urszulańskich w Poznaniu w dniu 8.03.19r. w kategorii Parafraza Obrazu hiszpańskojęzycznego malarza wyróżnienia otrzymała dwójka naszych uczniów: Wiktoria Woźniak z kl. 1o3 oraz Dariusz Radke z kl. 2t4. Ich obrazy inspirowane twórczością Pabla Picassa już niedługo będziemy mogli podziwiać również w naszej szkole!

W finale Testu Wiedzy o krajach hiszpańskojęzycznych wzięli udział: Filip Bączyk, 1t2 oraz Maja Malinowska, 2o4
Do finału Testu Wiedzy o Włoszech dostały się uczennice z kl. 1o4: Wiktoria Grabińska, Wiktoria Mikołajczak oraz Julia Widera.
Dodatkowo, podczas finału nasi uczniowie mieli okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach j. angielskiego.
Opiekunami były p. Natalia Wasielewska i Katarzyna Smulska.
SERDECZNIE GRATULUJEMY FINALISTOM!!!